Hlavní stránka HT Print Praha


Přejdi na obsah

Co je to?

Imaging

IMAGING - konverze papírových dokumentů do digitálních editovatelných dat
Máte skenované dokumenty a dokumenty v needitovatelných formátech, které potřebujete upravit? Nepřepisujte je! Vaše dokumenty převedeme do plně editovatelných formátů např. programů MS Word a MS Excel, které budete pak moci upravovat dle Vašich potřeb! Konverze papírových a elektronických dokumentů do editovatelné elektronické podoby je základem pro podstatné úspory při archivaci a efektivní správu informací.

Přínosy Imagingu
Nemusíte přepisovat texty z needitovatelných resp. papírových dokumentů. Možnost editovat jakýkoliv text. Fulltextové vyhledávání. Snížení chybovosti a nákladů, je zachováno formátování původního dokumentu - fonty, velikosti a barva písma, indexy, odstavce, odrážky, sloupcové bloky, hlavička a zápatí dokumentu atd... Jsou zachovány stávající tabulky a obrázky jako v původním dokumentu. Z dokumentů v tabulkových formátech lze vytvořit databázi exportem do souborů *. dbf, *. csv a pod.

PDF dokument o Imagingu lze stáhnout na stránce "Download"

Přínosy řešení automatického převodu textu a sběru dat z papírových dokumentů moderními technologiemi
Není nutný ruční přepis dat do PC, nižší režijní náklady, zkácení času zadávání údajů, zrychlení procesu zpracování dat. Snížení chybovosti a zvýšení přesnosti zadávaných údajů. Snadný přístup k požadovaným údajům a výsledkům, možnost okamžitého vyhledání jakéhokoli dokumentu. Souběžná digitalizace a archivace dokumentů.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku