Hlavní stránka HT Print Praha


Přejdi na obsah

Video/Audio/Foto

Výroba CD/DVD

Prohlášení: Nekopírujeme žádná CD nebo DVD, ke kterým zákazník nemá autorská práva (hudba, filmy, programy...) a to ani jako záložní kopie z originálu. S takovými požadavky se na nás prosím neobracejte. Děkujeme za pochopení.

Vypalování CD a DVD

Vypalování je ideální řešení pro duplikaci menšího množství CD nebo DVD a expresních termínů výroby. Během několika hodin od převzetí zakázky vyrobíme Vaše CD a DVD včetně všech tiskovin a obalů. Každé vypálené CD nebo DVD prochází zpětnou kontrolu záznamu, což zaručuje vysokou spolehlivost vypálených dat. Kromě automatické kontroly podrobujeme vypálená media námatkové kontrole, při které testujeme rychlost čtení uložených informací na různých mechanikách.

Zajišťujeme výrobu kopií CD a DVD vypalováním pro společnosti, firmy a výrobce softwaru, vydavatele, hudební skupiny apod. Kvalita práce a řízení výroby je u nás spolu s cenou a termínem výroby na prvním místě. Vypalování CD-R a DVD-R je cenově vhodné u počtů 0-500 Ks. Potisk je zajišťován digitiskem. Digitální potisk CMYK je prováděn na barevné tiskárně s rozlišením až 2400 DPI a následně stabilizován. Díky tomu je stabilní, voděodolný a kvalitní. Nabízíme i možnost kvalitního digitálního tisku na samolepku. Vyrobíme i prázdná CD a DVD s potiskem.
K dispozici máte širokou škálu obalů od pošetek až po pevné krabičkové obaly.

Máme velmi nízké ceny a krátké termíny plnění. Kvalitě dodávek věnujeme zvláštní pozornost. Zákazníkům garantujeme diskrétní a bezpečné zacházení s jejich daty, hudbou a programy. Pro Vaše disky vyrobíme booklety , obálky s potiskem, DVD obaly i kartonové pošetky s potiskem, nebo digipacky.

Příprava z Vašich dat

  • Z Vašich nahrávek sestavíme audio CD, či DVD.
  • Pokud máte nahrávky ještě na kazetách VHS, je nejvyšší čas vše zdigitalizovat a uchovat pro další generace.
  • Máte filmy v digitální podobě a nevíte co s tím? Nevadí sestavíme, sestřiháme, otitulkujeme a vyrobíme DVD.
  • Vaše papírové fotografie zdigitalizujeme.
  • Vaše digitální fotografie zeditujeme, sestavíme a zaarchivujeme na CD, nebo DVD. Vytvoříme prezentaci a například s podkladovou hudbou dodáme na běžném DVD.

Pokud budete potřebovat poradit, obraťte se na naše pracovníky.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku